رفتن به محتوای اصلی
7290 797 0919 info[at]niroogar.com
نیروی دائم و نیروی پیوسته در دیزل ژنراتورها چیست ؟

نیروی دائم و نیروی پیوسته در دیزل ژنراتورها چیست ؟

نیروی دائم و نیروی پیوسته در دیزل ژنراتور ها چیست ؟

در این نوشتار به ادامه تعریف نیروها در دیزل ژنراتور از جمله: نیروی دائم و نیروی پیوسته در دیزل ژنراتور ها می پردازیم.

نیروی دائم در دیزل ژنراتور ( continuous ) :

کمپانی MTU Onsite Energy با تولید دیزل ژنراتور هایی با کیفیت بسیار بالا و قابل اعتماد این امر را برای این مراکز مهیا می نماید. شش شرکت از ده شرکت برجسته اینترنتی از این برند ژنراتور در مراکز اطلاعتی خود استفاده می نمایند. میانگین مولفه بارگزاری این موتورها کمتر از ۱۰۰% با ظرفیت استفاده بیش از حد (Overload) 10% است .

نیروی دائم کار در دیزل ژنراتور برای نیروگاه های برق اتمی :

ژنراتورهای دیزلی اضطراری در این نیروگاه‌ها موقعی فعال می شوند که واحدهای NPP (اتمی) از مدار خارج می شوند. کمپانی MTU Onsite Energy با ارسال بیش از ۳۰۰ سامانه به سراسر جهان انبوهی از تجربه و شناخت را به دست آورده که این شرکت را در میان بهترین ها قرار داده است. تمام دستگاه های مورد استفاده در این نیروگاه ها تحت تمامی استاندارد ها از جمله IAEA 50-C-QA و KTA 1401 به سراسر دنیا ارسال می شوند. این ژنراتور ها کمتر از ۱۰ ثانیه نیاز دارند که به کمک واحد های NPP با ظرفیت پذیرش بیش از ۵۰% در قدم ابتدای بارگزاری بیایند. کمپانی MTU Onsite Energy پایین ترین حجم را اشغال می کند و می تواند به هر وسیله ای به راحتی اتصال پیدا کند.

نیروی پیوسته در دیزل ژنراتور ( Prime ) :

دیزل ژنراتور هایی که در شرایط پیوسته کار می کنند اکثرا برای جایگزینی برق منبع اصلی و یا همان برق شهر ساخته شده اند. برای مثال برای استفاده موقتی و حداکثری در ساخت و ساز ساختمانی و یا استفاده در شرایط سخت مثل حیات وحش که از شبکه برق رسانی به دور افتاده اند. با مولفه بارگزاری کمتر از ۷۵% بدون محدودیت زمانی و کارامدی بسیار بالا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code
Enter Captcha Here :

برگشت به بالا